ویلا سازی

ویلا سازی مدرن و سبک با سازه ال اس اف

ساخت‌و‌ساز ویلا، پیاده سازی ویلا

ساخت‌ و ‌ساز ویلا از جمله مواردی میباشد که بایستی با تمرکز و دقت خاصی صورت پذیرد. پباده سازی ویلا سازی مدرن ال اس اف امروزه به جهت مزایا و قابلیت و امکان هایی که داراست به صورت چشمگیری دربین افراد ترویج پیدا نموده است. در واقع جهت ساخت‌و‌ساز ویلایی امروزی و باکیفیت بایستی به فاکتورهای مختلفی همانند ریتم و تکرار موجود در سازه، نورپردازی، اضافه و حذف سطح ها و خطوط مختلف، تناسبات به کاررفته، هندسه، عناصر تک و مجرد با دقت خاصی دقت نمود. به جرئت می توان اعلام کرد با هماهنگی در میان علم و تجربه به راحتی می‌توانید فضای معماری را خلق نمایید. بهتر است بدانید سیستم ال اس اف دارنده مزایای متعددی بوده که به طور مختصر با هرمورد از این مزایا و امکان ها آشنا خوا هیم شد.

آشنایی با ساخت ویلای ال اس اف LSF

بهتر است بدانید که سیستم سازه ال اس اف یکی‌از ایده آل ترین و مرسوم ترین سیستم های ساختمانی به حساب می آید که به صورت گسترده ای در جهان مورد استفاده افراد و معماران قرار میگیرد. بد نیست بدانید که‌این نوع سیستم امروزی از سال ۱۹۵۰ در کشورهایی همانند کانادا اجرا شد، البته به کار گیری گسترده از این سیستم به صورت جدی از سال ۱۹۹۰ گزینه اعتنا معماران و کارشناسان قرار گرفت.

در کشورمان ایران برای او‌لین بار کارگاه های ساخت و ساز این نوع سیستم در سال ۱۳۸۵ کار خویش را در این زمینه استارت کردند. ماده اساسی تشکیل دهنده سیستم LSF مقاطع فولادی جدار نازکی به اسم ال جی اس میباشد. این مقاطع بسیار سبک و قابل حمل میباشد. قابل ذکر میباشد که‌این نوع مقاطع در واقع مقاطع فلزی سرد نورد شده بوده که توسط ورق های فولادی گالوانیزه نازک با تمرکز فرم دهی می گردند.
برای بهترین نتیجه

برای یک پروژه خارق العاده

تا از هر گونه مشکل جلوگیری بشه
شناخت با مزایا و امکان های به کار گیری از سیستم LSF جهت ساخت ویلا

در واقع به کارگیری از سیستم ال اس اف دارای مزایا و قابلیت و امکان های بسیار متعددی در تولید ویلا میباشد. مثلا مزایای به کارگیری از سیستم LSF سهولت در مونتاژ و تفکیک اجزا آن میباشد. همینطور این سیستم با سرعت بسیار بالایی قابل انجام بوده که‌این خصوصیت به نوعی سبب صرفه جویی در زمان و انرژی می گردد. از سایر قابلیت و امکان های به کارگیری از این نوع سیستم جهت ساخت و ساز ویلا قابلیت و امکان اضافه کردن طبقات به ساختمان موجود می‌باشد. در واقع این نوع سیستم به جهت اینکه از وزن بسیار پایینی برخوردار است می توان با در نظر گرفتن تعدادی تمهیدات طبقات بیشتری را بر روی ویلا ساخت.

همینطور به جهت اینکه در سیستم LSF ازمقاطع درست شده با ورق های با ضخامت کم استفاده شده مصرف فولاد به صورت چشمگیری کاهش می‌یابد. از طرفی در‌این نوع سیستم زیرا بارهای مرده ساختمان کم شده وزن بنا معمولا ۳۰ تا ۴۰ درصد کاهش پیدا می نماید.

این نوع بنا ها به جهت اینکه از قبل در کارخانه آماده گردیده اند از اینرو عملیات نصب آنها جهت ایجاد ویلا با سرعت بالایی شکل می پذیرد.جالب میباشد بدانید که اتصالات اعضا در سیستم ال اس اف به صورت پرچ و پیچ میباشد که به آسانی قابل تفکیک و مونتاژ است.

از سایر خصوصیت های این نوع سیستم می توان به سازگاری آن با محیط اشاره کرد. در سیستم ال اس اف اسکلت فولادی به خیر و خوبی بازیافت گردیده و می توان از فولاد بازیافت گردیده جهت ساخت‌و‌ساز آن استفاده کرد.

انعطاف پذیری در پباده سازی از سایر قابلیت و امکان های این نوع سیستم به حساب می آید.
به جرئت می توان اذعان کرد با گزینش این نوع سیستم جهت ساخت‌و‌ساز ویلا هیچ گونه محدودیتی در طرح معماری نخواهید داشت. همینطور از این سیستم به خوبی میتوانید در کنار دیگر سیستم ها جهت ساخت و ساز به کار گیری کنید. مقاومت بسیار بالا در قبال ز‌لزله و مقاومت بالا در قبال زنگ زدگی و خوردگی از سایر مزیت های این نوع سیستم ها به حساب می آید.

این نوع سیستم امروزی را در هر وضعیت آب و هوایی و در هر فصلی بدون هیچگونه محدودیتی میتوانید جهت ساخت و ساز ویلا به کار گیرد. یکنواختی کالا و کیفیت خوب و برخورداری از استانداردهای جهانی مصرف انرژی از سایر خصوصیات و قابلیت و امکان های سیستم امروزی ال اس اف در ایجاد ویلا به حساب آورده می شود. همینطور خواص ضد حریق و کارایی صوتی خوب و برخورداری از استانداردها از سایر مزیت ها و قابلیت و امکان های به کار گیری از سیستم LSF جهت تولید ویلا میباشد.

همینطور شما به راحتی می‌توانید دیوارهای داخلی ویلا را رنگ و یا کاغذ دیواری نمایید. از طرفی می‌توانید از پوشش های متفاوت جهت تزیین نمای بیرونی ویلا استفاده نمایید.

براین اساس سیستم مدرن ال اس اف وزن بسیار کمی داشته و بسیار سبک می‌باشد و می توان برای ساخت‌و‌ساز طبقات زیادی از آن به کار گرفت. با آشنایی این مزایا و قابلیت و امکان ها می شود به نکته پی برد که با استفاده از سازه های ال اس اف میتوانید ویلاسازی مدرن و جدیدی در هر نقطه از کشور با هر نوع شرایط آب و هوایی داشته باشید. 

شرکت سبک سازای جی با داشتن نیروهای متخصص در زمینه سازه‌های ال اس اف علاوه بر ویلا سازی در زمینه خدمات دیگری از جمله، اضافه بنا، درایوال، انبوه سازی، سازه های ال اس اف و مدیریت پیمان فعالیت میکند.