اضافه بنا

استفاده از سازه‌های ال اس اف برای جبران کمبود فضا

اضافه بنا برای ساختمان‌های تجاری و مسکونی با استفاده از سازه‌های ال اس اف

 

با توجه به اینکه در برخی از ساختمان های تجاری و مسکونی با کمبود فضا مواجه هستیم، نیاز به تغییر و گسترش فضاهای کاریری به شدت احساس میشود.با استفاده از سازه‌های ال اس اف (LSF) به دلیل سبک بودن میتوانیم این کمبود فضا را جبران کنیم که این تنها یکی از مزیت های استفاده از این سازه ها، برای ساختمان های تجاری و مسکونی است که میتوانیم از آن استفاده کنیم.

با توجه به اینکه سازه های ال اس اف بسیار سبک هستند استفاده از آنها برای ساختمان های مسکونی و تجاری بسیار مفید است، چون در کنار عدم تخریب سازه ها و تقویت آن به راحتی میتوان از سازه های ال اس اف استفاده کرد.
برای بهترین نتیجه

برای یک پروژه خارق العاده

تا از هر گونه مشکل جلوگیری بشه
وزن قالب‌های سازه‌های ال اس اف

با استفاده از قالب‌های سازه lsf در زیر سازی های ساختمانی علاوه بر اینکه سرعت ساخت را افزایش می‌دهد، و توجه به این موضوع که نصب نما در طبقات بالایی ساختمان بسیار سخت است، به راحتی و با کیفیت بسیار بالا میتوانیم ازسازههای ال اس اف استفاده کنیم.

سازه های سبک فولادی سرد نورد شده LSF با کاهش وزن سازه تا 60 درصد کمتر، نسبت به سازه های بنایی یکی از بهترین روش ها برای احداث اضافه طبقات می باشد.

مزایا اضافه بنا

با توجه به اینکه برای اضافه بنا نیاز به مقاوم سازی سازه‌های اصلی داریم، میتوانیم با استفاده از سازه‌های ال اس اف علاوه بر اینکه مقاوم سازی به حداقل می‌رسد،نیاز به تخریب کامل سقف هم نمی‌باشد.

 سرعت ساخت بالا و این سازه ها سریع بر روی پشت بام نصب می شوند، مشکلات بنایی سنتی که اغلب موجب بروز مشکل و نارضایتی ساکنین واحدهای زیرین می گردد وجود ندارد و نیاز نیست که ساکنین ساختمان را ترک کنند.

در نهایت نمای طبقه اضافه شده با سایر طبقات زیرین کاملا یکسان و یکدست خواهد بود یا می توانید از نماهای دیگری برای آن استفاده کنید.