ال اس اف چیست؟

سازه ال اس اف از ورق های فولادی گالوانیزه سردنورد شده تشکیل شده است. این ورق ها قبل از ورود به کارخانه در فرایندی در کارخانجات فولاد سازی گالوانیزه می شوند و سپس و در مقاطع خاص برش میخورند. در مرحله بعدی ورق های برش خورده به کارخانه تولید سازه ال اس اف ارسال می شوند. ورق های ارسالی بعد از ورود به دستگاه فریم کد بشکل پنل در می آیند و آماده ارسال به محل احداث پروژه می شوند.

ما در کارخانه های تولید ال اس اف شرکت ال اس اف ساز با به کارگری جدیدترین دستگاه ها اقدام به تولید این سازه ها کرده ایم.

کارخانه تولید ال اس اف

در کارخانه تولید ال اس اف ورق های گالوانیزه شده وارددستگاهی بنام فریم کد می گردد که بر طبق محاسبات و طراحی های از پیش انجام گرفته سازه های فرم گرفته از دستگاه خارج می شود. به وسیله این دستگاه، سازه ها در  اندازه و اشکال مورد نظر فرم دهی و به یکدیگر متصل می گردند که از این اتصالات، پنل ال اس اف حاصل می شود.

بعد از این مرحله پنل های آماده، فولاد سردِ نورد شده یا همان( ال اس اف) به محل احداث ساختمان منتقل شده و بر اساس نقشه های از قبل طراحی شده روی فونداسیون متناسب با این نوع از سازه بر یکدیگر سوار می شوند.

 

ال اس اف های ساخته شده در کارخانه مبدا دارای ضخامت و ابعاد مختلف است که جهت کاربری در بناهای متفاوت طراحی و تولید می شوند شرکت ال اس اف ساز با تکیه بر دانش روز جهانی مرغوبترین سازه ال اس اف در ایران را تولید می کند .