بهترین روش حفظ دارایی با ملک

بهترین روش حفظ دارایی کدام است؟سرمایه گذاری در ملک،بورس،ویا خرید طلا و ارز؟

با توجه به نوسانات بسیار زیاد ارز و بورس و سکه و طلا در روزمرگی های داخلی کشور و از سویی با کم شدن میزان ارزش ریال اغلب افراد به دنبال راهی جهت تثبیت دارایی و اموال خود هستند و این سوال مطرح می شود که چطور؟

بهترین روش حفظ دارایی سرمایه گذاری در ملک است

سرمایه گذاری در مسکن و ملک یکی از روش‌های ایمن سرمایه‌گذاری است که معمولا با هدف  داشتن منبع درآمد و کسب سود انجام می‌شود. سرمایه گذاری در مسکن نیاز به دانش خاصی ندارد. شما می‌توانید با فراهم کردن حداقل نقدینگی مورد نیاز، سرمایه گذاری خود را در این بازار شروع کنید.

بهترین روش حفظ دارایی با ملک

خرید طلا و سکه و یا ارز در کنار داشتن تبحر و دانش اقتصادی جهت عدم ضرر مالی مساله امنیت را نیز بدنبال دارد، و همانطور که می دانید بلحاظ امنیتی افراد را دچار دغدغه می کند، از این رو نگهداری آنها در صندوق های امانات بانک ها و یا گاوصندوق های هم از شر سارقان در امان نیست پس چه باید کرد؟

بهترین روش حفظ دارایی ملک است

طبق آخرین آمار بهترین روش حفظ دارایی، در شرایط کنونی، تبدیل دارایی به ملک و املاک بالاخص املاک ساخته شده است که در حال حاضر رتبه اول را به خود اختصاص داده است و جهت سرمایه گذاری بهترین روش و امنترین آن شناخته شده است.

در ادامه این مطلب به بررسی مزایای خرید و ساخت ملک می پردازیم

نکته مهم اول ملک کالا و یا کالای وارداتی نیست و درگیر تاریخ تولید و انقضا و گمرک نمی شود از سویی ملک را نمیتوان از کشور خارج کرد و رقابت واردات ندارد.

ملک ارزشمند است

ملک همواره ارزش و قیمت خود را حفظ می کند خرید و ساخت ملک کمترین ریسک را در مقایسه با ارز و سکه و طلا و یا بازار بورس را داراست

مهارت و دانش سرمایه گذاری در ملک نسبت به طلا و بورس و ارز بسیار آسانتر است.

و برای کسب این دانش نیاز به مدت زمان طولانی و یا آموزشهای خاصی ندارید.

می توانید در احداث و ساخت و ساز و املاک خود از تسهیلات بانکی نیز بهره مند شوید که در مقایسه با دیگر روش ها خود مزیت چشمگیری محسوب می شود

و در کنار تمامی این موارد رهن و اجاره ملک نیز می تواند شمارا عاید سود و بازدهی کند .

چرا سرمایه گذاری در مسکن؟

با توجه به وضعیت تورمی کشور، کسب درآمد از شغل ثابت افراد ممکن است به تنهایی پاسخگوی نیازهای آنان و خانواده‌هایشان نباشد. در نتیجه باید به فکر کسب درآمد از طریق روش‌های دیگر مانند سرمایه‌گذاری در مسکن و دریافت اجاره بها باشید که به دانش تخصصی نیاز ندارد.

بازار مسکن می‌تواند به‌عنوان بازاری برای سرمایه‌گذاری کم ریسک و حتی بعضا بدون ریسک تبدیل شود. از این رو شما می‌توانید سرمایه‌هایی که در سایر بازارهای موازی با ریسک کم دارید را به این حوزه اختصاص دهید. از دیدگاه عموم، بازار مسکن محلی امن و پر بازده برای سرمایه‌گذاری است. این حس امنیت چه از دید مصرف و چه از دید سرمایه‌گذاری باعث شده تا استقبال بیشتری از آن نسبت به سایر بازارها شود.