برای ساخت با LSFاز کجا باید شروع کرد؟

برای ساخت با سازه مدرن ال اس اف LSF بعد از در نظر گرفتن زمین مورد ساخت و بررسی های موقعیت جغرافیایی و استحکام خاک وارد مرحله ترسیم نقشه می شویم.

نقشه و پلان ساخت بنا با سازه ال اس اف LSF

برای ساخت با LSFاز کجا باید شروع کرد؟

در این مرحله نقشه محل اجرا با در نظر گرفتن خواسته و نظر کارفرما و همچنین معمار ترسیم و طراحی می گردد. طراحی پلان و نقشه با انجام  محاسبات بارهای وارده به ساختمان و هزینه ها و شرایط محیطی، تو سط نرم افزار های هوشمندی چون فریم کدframe cad و اتوکد جهت طراحی سازه های ال اس اف و پلان معماری بنا انجام می‌شود.

فونداسیون و پی در سازه های ال اس افLSF

برای ساخت با LSFاز کجا باید شروع کرد؟

مرحله شروع ساخت و ساز در هر نوع بنایی پی، شالوده و فنداسیون بناست که در سازه مدرن ال اس افLSF هم این مرحله وجود دارد. در سازه های ال اس اف از فنداسیون نواری یا مسطح بتنی استفاده می شود.

اسکلت سازه ال اس افLSF

در مرحله بعدی ارسال پنل های ال اس اف به محل احداث و اجرای سازه های ال اس اف LSF  اسکت ساختمان (دیوارها) می باشد. دیوارها در سازه ال اس اف متشکل از ستون هایی است که با اتصالات مورب و پیچ و مهره‌ به هم متصل می‌شوندو از اتصال ال اس اف ها به بکدیگر پانل ها و دیوار های سازه تشکیل می شود.

عایق بندی  در سازه ال اس اف

یکی از مراحل مهم در اجرای سازه های ال اس اف LSF عایق بندی ساختمان است که دیوارها و سقف توسط لایه پشم شیشه و پشم سنگ انجام می گیرد.عایق بندی صوتی و حرارتی در سازه مدرن ال اس اف جزو مزایای قابل توجه بنا می باشد که در تابستان و زمستان اتلاف انرژی بسیار کمی نسبت به دیگر سازه ها را داراست.

تاسیسات

برای اطلاعات بیشتر در مورد تاسیسات در سازه های ال اس اف کلیک کنید

در مرحله اخر به نصب و پنجره سازه های ال اس اف LSF میرسیم که در این مرحله باید از درب و پنجره های سبک وزن استفاده شود تا وزن زیادی را بر روی سازه متحمل نشود. درب و پنجره را می‌توان بر اساس دکوراسیون داخلی، متفاوت انتخاب نمود.و در نهایت شما به مراحل کناف کاری دیوارها و دکوراسیون داخلی می رسید.

با ال اس اف ساز ایمن بساز